• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Avrupa Misting

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
111 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Halil İbrahim Özdemir
  • ADRES: yeşiltepe mah 54/2 sokak no ; 3
  • TELEFON: 0 (212) 699 8724
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 07:30 - 19:30

FİRMA HAKKINDA

2010 Yılında kurulmuş olan firmamız; Mühendislik alanında Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Mekanik Sistemler dalında hizmet vermeye başlamış olup birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Projelerimizden Bazıları ;

Açık Alan Serinletme Sistemleri, Açık Alan Soğutma Sistemleri, Nemlendirme Sistemleri, Cafe Soğutma Sistemleri, Cafe Buhar Püskürtme sistemleri, Toz Bastırma Sistemleri, Koku Giderim Sistemleri, Araç Dezenfeksiyon Sistemleri, Açık alan ısıtma sistemleri, ısıtma sistemleri, gibi birçok alanda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren farklı türlerde projeleri üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık.

Avrupa Misting olarak; İnsana ve doğaya saygı temelinde değer yaratma bilinci ile gelişerek ve geliştirerek geleceğe doğru yol alıyoruz.

Değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ile Türkiye’de ve dünyada öncü projelere imza atıyoruz. Çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücümüzü stratejik becerilerimiz ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz.

Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiren firmamızın başarısı iş ortaklarımızın, yatırımcı ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğu ile doğru orantılı olarak artırmak hedeflerimizin en başında gelmektedir.

İnsana ve doğaya saygı duyarız, Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratırız. Yaşayan her canlının yaşam hakkına saygı duyarak, Daha güzel bir dünya için ekonomik açıdan sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri geliştirir ve hayata geçiririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp