• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Bodur Endüstriyel Kabin Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
808 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Harun BODUR
  • ADRES: Altınova Mah kıta sok no 24 Osmangazi Bursa
  • TELEFON: 0 (532) 702 8634
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bodur Endüstriyel Kabin Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi , Çalışma Tezgahları başta olmak üzere, Çelik Dolap, Takım Arabaları ve Bilgisayar Kabinleri imalatçısı olarak Türk sanayine uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bodur Endüstriyel’in başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve müşterinin aradığına ulaşmasına yardımcı olan uzman kadrosu oluşturmaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ancak güçlü bir felsefe, iş ahlakı, sağlam bir ekip ruhu ve yaratıcılıkla elde edilebilir. Tüm bu etkenleri özümsemiş ve hayata geçirmeyi düstur edinmiş üstün vasıflı ve yetenekli çalışanlarımız sayesinde ihtiyaca uygun çözümler üreten firmamız, ürünlerini teknolojik gelişmeleri takip ederek, kalite, estetik ve uygun fiyat gözeterek sunar.

Sunduğumuz yüksek kalite standardının aynası, ürünlerimizin müşterilerimizde yarattığı güven duygusudur. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız en küçük malzemenin bile kalitesine özen gösteren bir firmayız.

Zamana yatırım yapan Bodur Endüstriyel, ürünlerini bu güvenle piyasaya sunmakta ve yıllardır bu etik anlayışıyla sektörde başarılara imza atmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, sunduğumuz optimum fiyat-performans oranına güvenildiğinin göstergesidir.

Bodur Endüstriyel, başta Bursa olmak üzere, tüm Türkiye geneline satış ve hizmet vermektedir. Ayrıca Türki Cumhuriyetler, Irak, İran ve Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerine ihracat da yapmaktadır.

Firmamıza bütçenize ve kullanımınıza uygun ürünleri belirleme konusunda da her zaman danışabilirsiniz. Uzman satış görevlilerimiz ,müşterilerimizin ihtiyaçlarına bütçelerine en uygun ürünü almaları konusunda önerilerde bulunmakta ve müşterilerimizin gereksiz harcama yapmalarını önleme konusunda her zaman hizmetlerindedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp