• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

HABER DETAYI

Şubat 8, 2020 4:14 pm

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

dijital pazarlama ile ilgili görsel sonucu


Mobil uygulama
yapan firmalar, talepleriniz doğrultusunda, firmanıza uygun tasarım ve uygulamayı sizin hazırlayan yazılım şirketleridir. Yazılım firmaları olmalarının yanı sıra, web tasarım, dijital pazarlama işlerinizi de sizin yerinize yürütebilirler. Dijital pazarlama ajansları ile yazılım firmalarının arasındaki en büyük fark, yazılım firmalarının sadece yazılım geliştirme, uygulama geliştirme üzerine uzmanlaşmış olmasına reğmen, Dijital Pazarlama ajansları reklam yönetimi, kurumsal kimlik çalışması gibi reklamcılık faaliyetlerinde de firmanıza çözümler üretebilmektedirler.

Mobil uygulama, genellikle bünyelerinde yazılım, bilgisayar mühendisleri ve bilgisayar programcılarını istihdam eden şirketlerdir. Bu şirketlerden iş planınıza uygun yazılım çözümleri konusunda destek alabilirsiniz.

Reklamcılıkla ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için (google adwords, youtube reklamları, sosyal medya reklamları, outdoor reklamlar) Dijital Pazarlama alanında faaliyet gösteren Reklam Ajanslarından destek alabilirsiniz. Dijital pazarlama ajansları çoğunlukla web tasarım, mobil uygulama, grafik tasarım gibi alanlarda destek alabilirsiniz.

Ankara Mobil Uygulama
İstanbul Mobil Uygulama
İzmir Mobil Uygulama
Bursa Mobil Uygulama
Mardin Mobil Uygulama
Diyarbakır Mobil Uygulama
Trabzon Mobil Uygulama

www.nisbilisim.com.tr

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp