• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,088 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: NURİ ARSLAN
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mh. Milenyum Cd. Karatay / KONYA
  • TELEFON: 0 (505) 116 8736
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
İş birliği, güç ve hizmet anlayışıyla çıktık yola, Haklog Lojistik olarak doğru zaman ve doğru planlama, çalışma disiplini ile işimizin önem taşıdığının bilincinde olarak lojistik sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Lojistiğin günümüzde öneminin kavranması, sıradan bir taşımacılık hizmeti olmadığının anlaşılmasıyla birlikte, günden güne bu alanda uzman kişilerin varlığına ihtiyaç duyulmakta ve işini dürüst, ciddiyet ve ilkeli yapan firmalar daima kazanmaktadır.

Haklog Lojistik olarak biz de bu sektörde hak ettiğimiz yeri bulmuş ancak bu saygınlığı korumak adına İstanbul – Konya gibi şehirler başta olmak üzere Türkiye genelinde komple karayolu taşımacılık hizmetine devam etmekteyiz. Biliyoruz ki kalite tesadüfen elde edilmez. Bu bilinçle sektördeki kalitemizi korumaktayız.

İşimiz verilecek olan tüm hizmeti en doğru şekilde yapmaktır. Nakliye, malzeme idaresi, ambalajlama, envanter ve özellikle de en ciddi noktalardan biri alan depolama hizmetindeki önemi bilmekteyiz. Depolama süresi ve depolanacak ürünün cinsine göre teknolojiler kullanarak en yeni ileri saklama koşullarını kullanmakta ve daima daha da iyileşme yoluna gitmekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışanlarımıza da hak ettikleri değeri vererek ekip ruhunu işimize yansıtmaktayız.

Komple taşıma, yurtiçi taşıma, parsiyel taşıma ve depolama ile ilgili tüm sorunlarınızda size özel çözümlerle doğruluk ve önem hissiyle daima yanınızdayız ve işimizi bu bilinç yapmaktayız. Gücünüzü aşan işlerde Haklog Lojistik olarak yanınızda olmaya devam edecek ve büyümemizi devam ettireceğiz. Saygınlığımız verdiğimiz kaliteli hizmetten gelmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Taşımacılık, depolama ve dağıtım konusunda gelişmelerin ve yeniliklerin uygulayıcısı olmak. Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin gereksinimlerine, beklentilerin ötesinde çözümler üretmek.

Lojistik ve Taşımacılık sektöründe hizmet kalitesi ile dünya standartlarında bir marka olmak.

Neden Haklog Lojistik?
Sevkiyat işlemleriniz daha hızlı gerçekleştiriyoruz.
Depolama hizmetimizle işletme içi ürün depolama düzeni daha verimli hale getiriyoruz.
7 gün 24 saat yükleme ve boşaltma işlemlerinde kolaylık sağlıyoruz.
Çok farklı hacimlerde taşımacılık yapabilmekteyiz.
Yükünüzü güven içerisinde alıcılara ulaştırıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp