• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
148 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlayda
  • ADRES: Adalet, Haydar Aliyev Cd. no : 61, 35580 Bayraklı/İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 404 4400
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:30
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

İzmirlilerin Sağlık Kuruluşu: Novar Poliklinik
2004’ten Beri Hizmette
Özel Novar Poliklinikleri 2004 yılından beri İzmirlilere sağlık hizmeti vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli olarak gelişmeye odaklanarak kısa süre içerisinde farklı şubeler açmıştır. Şube ağının her geçen gün genişlemesiyle birlikte Novar Polikliniklerinde tedavi olan insan sayısı sürekli olarak artmaktadır. Kurulduğu günden beri 120.000’in üzerinde İzmirli Novar Polikliniklerini tercih etmiştir. Son yıllarda Novar Polikliniklerine Ege bölgesinin çeşitli şehirlerinden kişiler de başvurmaktadır.
Poliklinik Şubeleri
Novar Polikliniklerinin şu anda Bayraklı, Alsancak, Karşıyaka, Atakent ve Balçova’da şubeleri vardır. Şubelerin konumu merkezi olduğu için ulaşımı oldukça kolaydır. Şubelere metro, otobüs, vapur ve İzban gibi toplu taşıma araçları kullanarak kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Kişisel araçlarla ulaşım sağlanması da oldukça kolaydır.
Hangi Hizmetler Verilmektedir?
Novar Polikliniklerinde her biri alanında uzman hekimlerin denetiminde çok sayıda sağlık hizmeti verilmektedir. Poliklinik bünyesindeki en yaygın hizmetler şunlardır:
• Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon
• Dövme silme
• Zayıflama ve kilo alma
• Cilt germe ve cilt bakımı
• Çatlak tedavisi ve selülit tedavisi
• Dudak dolgusu
• Saç ve sakal ekimi
• Leke ve akne tedavisi
Bütün bu tedavilerin yanında cilt tedavilerinin pek çoğu Novar Polikliniklerinde yapılmaktadır. Tedavilerle ilgili detaylı ve geniş bilgiye Novar Poliklinik internet sitesinden ulaşmak mümkündür.
Çalışma Saatleri
Novar Poliklinikleri hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09.00-19.30 arasında İzmirlilerin hizmetindedir. Novar Poliklinik şubelerine gitmeden önce randevu alınması tavsiye edilmektedir.
Randevu Nasıl Alınır?
Novar Polikliniklerinden randevu almak oldukça kolaydır. İnternet sitesinde yer alan “Randevu Oluşturun” bölümü üzerinden randevu alınabilmektedir. Ayrıca destek telefonunu arayarak randevu almak mümkündür.
Kişiye Özel Tedavi
Novar Polikliniklerinde tedavi süreci kişiyi anlamak üzerine şekillenmektedir. Öncelikle kişilerin şikâyetleri dinlenir, gerekli tetkikler yapılır ve sonrasında uzman hekimler tarafından tedavi sürecinin nasıl olacağı belirlenir.
Sürekli Yanınızda
Novar Polikliniklerinin İzmirliler tarafından tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisi tedavi süresi boyunca ve tedavi sonrasında bütün gelişmelerin dikkatlice incelenmesidir. Uzman doktorlar hastalarının iyileşme süreçlerini yakından takip ederek, ihtiyaç duydukları her an onların yanlarında yer almaktadır.

Novar Polikliniklerinde Dövme Silmek Çok Kolay
Zihinlerdeki Soru İşaretleri
Gençliğinizde vücudunuza yaptığınız dövmeden sıkıldınız mı?
Eskiden yaptırdığınız dövmenin manevi anlamı artık ortadan kalktı mı?
İşe girmek istiyorsunuz ve dövmeniz sorun mu yaratıyor?
Farklı bir hayat tarzı mı benimseye başladınız?
Kafanızdaki soru işareti ne olursa olsun vücudunuzda istemediğiniz bir iz ve dövmeyle yaşamak zorunda değilsiniz. Dövme sildirme işlemi gelişen teknoloji sayesinde oldukça kolaylaşmıştır. İzmir’de bulunan Novar Poliklinikleri dövme silme hizmeti konusunda İzmirlilere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Lazerle dövme silme yöntemi sayesinde, vücuttaki dövmeleri ortadan kaldırmak dövme yaptırmak kadar kolay bir hale gelmiştir.
Dövme silme işlemi
Novar Polikliniklerinde dövme silme işlemi alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Öncelikle dövmenin boyutu, derinin altına işlenen renk partiküllerinin yapısı ve tedavi gören kişinin cilt yapısı incelenmektedir. Bu incelemenin ardından uygulanacak dövme silme yöntemine karar verilmektedir. Yapılan işlem sırasında derinin altına lazer ışınlarıyla müdahale edilmektedir. Siyah, lacivert gibi koyu renkli dövmelerin silme işlemlerinde kesin başarı elde edilmektedir. Açık renk ve vücudun derinine yapılan dövmelerde başarı oranı düşmektedir. Dövme silme işleminin başarılı olması için bu işlemin mutlaka uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.
Ağrı Hissedilir Mi?
Dövme silme işlemleri sırasında akıllardaki en önemli soru işareti ağrı hissedilip hissedilmeyeceğine yöneliktir. Bu konuda Novar Polikliniklerinde dövme silme işlemi yaptıran kişilerle yaptığımız görüşmelerde “Dövme yaptırırken hissettiğimden çok daha az acı hissettim” yanıtını aldık. Acı eşiği düşük kişilerde bölgesel anestezi uygulaması yapılabilmektedir.
Dövme Dövmeyle Gizlenmez
Dövme silme işlemini yapan uzmanlar, dövme sildirmek isteyen bazı kişilerin sildirme işlemi yerine yeni bir dövmeyle önceki görüntüyü gizlemeye çalıştığını belirtmektedir. Fakat uzmanlara göre böylesine bir işlem dövmenin ilerleyen dönemde silinmesini oldukça zor hale getirecektir. Uzmanların tavsiyesi, son teknolojinin kullanıldığı lazerle dövme yöntemine güvenle başvurulmasıdır.
Sadece Dövme Değil Vücut Lekelerine Son

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp