• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
789 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Bostancı Mahallesi, Bağdat Cd. No:450, 34740 Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 464 0001
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

2007 yılında Dr. Osman Şenel tarafından kurulmuş olan Esstanbul Güzellik Merkezi, sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amaçlı toplam 250 m2 lik kullanım alanı ve son teknoloji güzellik ve zayıflama ekipmanları ile donatılmıştır. Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu güzellik merkezimde, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunma amaçlı konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir.
Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan merkezimiz de FDA ( Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) onayı almış teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır. Esstanbul güzellik merkezinde tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı müşterinin gereksinim analiz yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.
Vizyon ve misyon çerçevesinde, ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü ‘’ Güzellik Herkesin Hakkıdır ‘’ sloganı ile taçlandıran esstanbul güzellik merkezi, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp