• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Kayseri Kiralık Vinç

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
209 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Onur
  • ADRES: Osman Kavuncu Mah. Çınar Sok. No: 12
  • TELEFON: 0 (352) 336 9899
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 06:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ KAYSERİ

FİRMA HAKKINDA

OKTAY Kiralık vinç hizmetleri , Kayseri merkezli , kiralık vinç , sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil), mobil asansör kiralama, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık katlanır bomlu mobil vinç vinç kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir.

Tüm kiralık vinçler Eriştirme Bakanlığı K1 yetki dokümanına sahip olup, SEPETLİ vinç operatörlerimiz; alanlarında tecrübeli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Oktay Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve VİNÇLERİN tümü periyodik olarak kontrol edilir . Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Kayseri kiralık vinç işletmesi başta Kayseri olmak üzere Kayseri’nin tüm şehirlerinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. Her tonajda ve uzunluktaki vinçler imiz ile günümüz vinç sektörüne ışık tutan firmamız ; k vesikalı vinçleri ile g ehliyetli operatörleri ve yeni model bakımlı makineleri ile vinç sektöründe hızla büyümektedir. Kiralık sepetli vinç, çift kırmalı vinç, mobil vinç ve platform hizmeti veren firmamız 7/24 sınırsız hizmet vermektedir. Saatlik günlük aylık ve senelik vinç kiralamak istiyorsanız emin ellerdesiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp