• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

TUĞLİFT ASANSÖR

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
488 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: sercan özüçer
  • ADRES: menderes mahallesi ayaş sokak no:2/6
  • TELEFON: 0 (312) 394 5179
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

hizmetinde kaliteden ödün vermeyen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, müşteri beklentilerini karşılayan ürünler üretmeyi, kullanıcın can ve mal güvenliğini ön planda tutarak kalite sorumluluk ve süreklilik ister bilincini ilke edinmiştir.
Firmamız Avrupa kalite standartlarına ulaştığını tasdikleyen CE (tam kalite güvence) belgesini alarak belgeden de açıkça anlaşılacağı gibi TUĞLİFT tasarım, yapı, montaj, tesisat, son muayene ve testler için ilgili EN 81-1, 81-2 normlarının gereksinimlerini karşılayan bir kalite güvence sistemi uygulamaktadır.
Her tip ve ebatta insan yük, hasta, servis, araç, panoramik asansör yapan, aynı zamanda malzeme satışı bulunan firmamız; yöneticileri, mühendisleri, işçileri ve tüm diğer çalışmalarıyla sektördeki titiz faaliyetlerini sürdürmektedir.
Sizlerin desteği ve tercihi ile geldiğimiz bu yerde Türkiye‘nin hemen hemen tüm şehirlerine yaptığımız asansör sayısı her geçen gün artarak sürmektedir.

7/24 SERVİS HİZMETİ
TUĞLİFT asansör servisi ‘yle irtibata geçmeniz halinde 7 gün 24 saat hizmetinizde olan asansör arıza servisi ekibimiz en geç 1 saat içinde arızaya müdahale edip en kısa sürede asansörünüzdeki sorunu çözecektir.
Sitemize ve bizlere gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz. Her türlü görüş ve önerileriniz için bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp