• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

AKAĞAÇ ORMAN ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
266 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Süleyman Ateşli
  • ADRES: Hacı İshak, 144/1. Sok. No: 6/8/10/12, 45200 Akhisar / Manisa
  • TELEFON: 0 (236) 412 3333
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 19:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Fabrikaların, üretim tesislerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, sevkiyat kalitesini artıran ve kendini sürekli olarak geliştiren AKAĞAÇ PALET girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1998 yılında kurulmuştur.
Ahşap Ambalaj Üretiminde ISPM 15 yetki sertifikasını alarak ürünlerini 125 Ülkeye Sorunsuz Olarak sevk etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
AKAĞAÇ PALET, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında Ahşap Ambalaj Üretimi, Yerinde Paketleme Hizmetiyle birçok farklı projenin güvenle ve titizlikle sevkine imza atmıştır.
Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve AKAĞAÇ PALET, Ahşap Ambalaj sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
Şirketimiz, bugün 6 yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 43 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve taşımacılık filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.
AKAĞAÇ PALET, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını AKHİSAR da yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.
www.akagacplaet.com

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp