• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Andromeda Yazılım

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
193 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yasin ÖZDEMİR
  • ADRES: Reşadiye Mahallesi Orhangencebay Caddesi No:58/7
  • TELEFON: 0 (544) 362 7993
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

GLOBALLEŞEN DÜNYA’NIN YENİLİKÇİ GÜCÜ
Dünyamız eskiden kocaman bir yerdi. Şimdi ise kücücük bir yer haline geldi. Binlerce kilometrelik mesafeler saniyeler içinde aşılır oldu. Sevdiklerimizin yüzlerini istediğimiz zaman görebiliyor, seslerini istediğimiz zaman duyabiliyoruz. Peki, bütün bunlar nasıl oldu? Bu farkı yaratan neydi? Cevap oldukça basitti elbet. HAYAL EDEN İNSANLAR!
HER YARATILAN FARK BİR HAYAL İLE BAŞLAR
Büyük işler büyük hayallerle başlar. Her büyük hayalin ise ardından korkular, endişeler, hüsrana uğrama gibi kötü düşünceler gelir. Lakin başarı, hayaline inanan ve kötü düşünce duvarını yıkanların olur.
Andromeda Yazılım olarak “GLOBALLEŞEN DÜNYA’NIN YENİLİKÇİ GÜCÜ” sloganıyla adım attığımız bu yolda bizler her daim büyük hayalleri olan, içinde bulunduğumuz sektöre farklı ve yeni neler katabileceğini düşünen ve en önemlisi bizlere güvenip işinin/markasının geleceğini bizlere emanet eden iş ortaklarımıza farklı, yeni ve pratik ne gibi çözümler üretebileceğini düşünen bir firmayız.
VAKİT HAREKETE GEÇME VAKTİ
Sizcede artık hayallerinizdeki işi kurmanın ya da var olan işinizi büyütüp tüm Türkiye’ye hatta tüm Dünya’ya açılmanın vakti gelmedi mi? Geldiğini düşünüyorsanız hiç durmayın harekete geçin. Çünkü Andromeda Yazılım yanınızda!
Andromeda Yazılım olarak gerek kullanıcı dostu web site tasarımlarıyla, gerek masaüstü yazılımlarla, gerekse mobil uygulamalarla her zaman teknoloji yönünden yanınızdayız.
ANDROMEDA YAZILIM! HAYAL EDER, FARK YARATIR.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp