• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Arel Paslanmaz Çelik Metal Tasarım İmalat San.Tic.Ltd.Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arel Paslanmaz Çelik Metal Tas.İml.San.Tic.Ltd.Şti
  • ADRES: dudullu O.s.b des san.sit 115,sk c-19 blok no:6
  • TELEFON: 0 (216) 364 1415
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Paslanmaz Çelik sektöründeki 12 yıllık deneyim, bilgi ve tecrübeli teknik ekibimiz ile günümüz ekonomi ve üretim teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk sanayi ve ekonomisine hizmet etmekteyiz.

Firmamız ithalat yelpazesinde başlıca ürünlerimiz; Paslanmaz Çelik Saç, Paslanmaz Boru, Profil Çubuk, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Desenli ve Dekoratif Sac grupları yer almaktadır.

Şirketimiz; Paslanmaz özel imalatlar lazer kesim; plazma kesim; abkant büküm işlerinizde deneyimli AR-GE ekibi ile siz müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar. Ayrıca müşterilere termin programına bağlı hızlı ve etkili hizmet ile teknik danışmanlık sağlamaktadır.

İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerimizi Avrupa ve Uzakdoğu’nun kalitesi ve üretimi onaylanmış önde gelen fabrikaları ve stok tutan firmalardan temin etmektedir. Firmamızın hizmet verdiği sektörler başlıca; makine, dekorasyon, gemi inşa, tekstil, gıda, demir çelik, petro kimyadır.

Paslanmaz malzeme tedariği ve teknik bilgi konusunda AREL PASLANMAZ ÇELİK PAS.İMAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ eğitimli, genç, dinamik AR-GE ve satış kadrosu ile siz müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp