• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

DEWLEMEND İNŞAAT A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
310 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: RAMAZAN DEVLEMEND
  • ADRES: Fırat Mah. 507. Sok. Çeysa Serhat Plaza 9/B Blok 31 Kayapınar / Diyarbakır
  • TELEFON: 0 (532) 130 6898
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dewlemend Holding, Türkiye’nin en köklü ve itibarlı büyük işletmelerinden biridir. İnşaat, gayrimenkul, enerji ve inşaat ekipmanları sektörlerinde hizmet verir.

Esas faaliyet alanı inşaat olan Holding, öncelikle Turkiye’de daha sonrasında da Irak, Rusya, Mısır, İran’da yurtdışı projesi alan Türk müteahhit firması olarak birçok ilke imza attı.

Dewlemend Holding, 1995 yılında Dewlemend Emlak’la faaliyetlerine başladı. İlk yıllarda Emlak alım, satım, kiralama vb. aracılık işleri. Dewlemend İnşaat daha sonraki yıllarda, binalardan, boru hatlarından arıtma tesislerine, otoyollardan köprü, bina komplekslerinden endüstriyel tesislere kadar çok sayıda projeye imza attı.

Dewlemend Holding; 2007’de Gayrimenkul sektörüne girdi. 2009 yılında İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe sürdürülebilir büyüme stratejisiyle ön sıralarda yer almayı hedefledi.

Temelleri 1995 yılında Dewlemend Emlak ile atılan Dewlemend Holding, inşaat, Turizm, Petrol, altyapı, üstyapı ve enerji yatırımları, enerji taahhüt, alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 1995 yılında kurulan Dewlemend İnşaat, havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santraller, arıtma tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, gıda tesisleri, boru hatları, karma kullanımlı kompleks yapılar, otel inşaatları dahil tüm altyapı ve üstyapı projelerinde uzmanlaşarak, bugün dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ile birlikte, (ENR) Engineering News-Record ilk 250 uluslararası inşaat şirketleri sıralamasında yer almaktadır. Şirket, teknik yetenek ve yılların kazandırdığı deneyimini, kalite, hız, yüksek teknoloji, yaratıcılık ve kurumsal sorumluluk anlayışıyla birleştirerek, stratejik öneme haiz pek çok büyük projeyi öngörülen tarihten önce başarıyla tamamlamıştır.

Bugünde uluslar arası alanda kalitesini ispatlamış,öncü ve yenilikçi bir inşaat şirketine dönüştük.

Geçmişten aldığımız gücü geleceğe taşımaktır görevimiz.

7 kişiyle yola çıktık, bugün ise 10 bine yakın büyük bir aile olduk.

Bugüne kadar toplam 50 bin konutun neredeyse küçük bir şehir kadar yapıları inşa ettik.

Sektörde uzmanlaşmış bağlı kuruluşları ve grup şirketleri sayesinde Dewlemend, sıfır kaza ve hata oranıyla tüm projeleri hayata geçirmeye kararlıdır ve tıpkı geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni iş alanlarında yatırım yaparak paydaşları için daha fazla değer yaratacak kapsamlı teknik bilgiyi istikrarla kullanmaya devam edecektir.

Gayrimenkul yatırımları alanında, faaliyet alanlarında yeni proje imkanlarını takip etmeye ve mevcut projelerde operasyonel ve finansal verimliliği artırmaya yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Gayrimenkul sektöründe 25 yılık bir tecrübemiz var.

Kurulduğumuz günden bu yana daima en iyi olmayı hedefleyerek devam ettiğimiz yolumuzda, en iyi, en büyük, en çok ses getiren projelere imza atmaya devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp