• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Duyumax Widex İşitme Cihazları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
112 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Şaban ÇİMEN
  • ADRES: Tesisler Kavşağı, Hacı Levent Yanı, Kayapınar/DİYARBAKIR
  • TELEFON: 0 (536) 221 5464
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Ücretsiz İşitme Testi, Ücretsiz Cihaz Denemesi, İşitme Cihazı Pilleri Satışı, Her türlü cihaz bakım ve onarımı hizmetleri vermekteyiz.

1992 yılından beri işitme cihazları uygulama , destek ve satış merkezimiz , çok sayıda insanın hayatına ses olmaya devam ediyoruz. Duyumax işitme cihazları uygulama ve satış merkezi yeni yerinde profesyonel kadrosuyla , geniş ürün yelpazesi ile işitme kaybı yaşayan tüm bireylere en iyi alternatifleri sunmak için çalışıyor. Sektörde kendini kanıtlamış En kaliteli işitme cihazlarından uygun fiyatlarla , profesyonel nitelikli hizmetle işitme sorunu yaşayanlara ulaştırmayı hedef edinen duyumax işitme merkezi , insana sayfı duyan hizmet odaklı sıcak yuvasıyla güler yüzlü ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Dünya üzerinde birçok işitme cihazı markası bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Starkey, Interton, Oticon (Otikon), Phonak, Beltone, Helix, Anaton, Siemens (Signia), Idis (İdis), Hansaton, Philips, Audio Service, Maico markalarıdır.

Duyumax olarak biz; Widex, Bernafon, Earnet, Resound, Unitron ve Rextone markalarıyla Diyarbakır’da hizmetinizdeyiz.
işitme testi, çınlama, baş dönmesi, vertigo, kulak, odyoloji, işitme, denge, işitme engelliler, odyometri, diyarbakır son dakika, diyarbakır işitme sıkıntısı, güneydoğu, kulak çınlaması, widex, earnet, bernafon, ses işitme cihazları, çocuk işitme cihazları, çocuk odyometrisi, ücretsiz, evdekal, hayat eve sığar, korona, işitme cihazı, görünmez işitme cihazları, sgk, kbb, kulak burun boğaz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp