• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

EROĞLU YATIRIM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TEKSTİL MOBİLYA DEMİR VE SAC ÜRÜNLERİ SANAYİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eroğlu Yatırım
  • ADRES: Yenimahalle, 13. Sk. D:no.21, 55080 Canik/Samsun
  • TELEFON: 0 (362) 238 0812
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Tüccar; milletin emeğini ve üretimini kıymetlendirmek için, eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M. K. ATATÜRK

Eroğlu olarak ticari hayatımızda geçen her günümüzü atamızın bu veciz cümlesi ile özetleyebiliriz.

1978’de Samsun’da kurulan ilk sanayi sitesinde ticaretine başlayan firmamız 90 lı yıllara kadar farklı sektörlerde faaliyetlerde bulunmuş ve bu yıldan sonra mobilya ticaretine başlamıştır. ilerleyen yıllarda mobilya hammaddeleri,tekstil,elyaf,döşeme malzemeleri ve demir-çelik sektörüne ağırlığını vermiş; bugün gelinen noktada tüm faaliyet gösterdiği sektörlerde bölgesinde ve tüm Türkiye’de müşterilerinin hizmetinde çalışmalarına devam etmektedir.

Yakın geçmişte ülkemizde yaşanan olağanüstü krizlerde dahi imalat sektöründe çalışan birçok firmaya hammadde tedarikini kesintisiz sağlayan şirketimiz bugünlerde daha profesyonel bir pazarlama ağı kurarak kurumsallaşma çalışmalarını tamamlamıştır.

Tüccar olarak bizler her zaman olduğu gibi piyasalardaki denge unsuru olma özelliğimizi tüm inancımızla sürdürme çabasındayız.Bu bağlamda hem hammadde üretimi yapan birçok güzide fabrikamızı hem de bu hammaddelere katma değer katan müşterilerimizi desteklemeye devam edeceğiz.

Varolan sektörlerdeki çalışmalarını markalaşmaya taşıyan bizler yakın gelecekte tüm enerjisi, bilgi birikimi ve sermayesini yeni faaliyet alanlarına da yönlendirecektir.

Gelişmekte olan ve bu kadar güzel bir ülkede yaşayan tüm insanlarımızın aynı şevk ve heyecanı hissetmeleri temennisi ile…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp