• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

EŞO POLYESER

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
301 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: eşref
  • ADRES: Hasköy sanayi sitesi no 14 Gebze
  • TELEFON: 0 (552) 473 7821
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

CTP Kaplama İzolasyon hizmetleri veren firmamız Ctp İzolasyon Kaplama olarak kısaca kendimizden bahsedecek olursak;

Ctp kaplama hizmeti veren firmamız kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile CTP KAPLAMA konusunda lider, merkezimiz 1999 senesinde KOCAELİ GEBZE de kurulmuştur.

CTP bizim işimiz olup, ctp kaplama polyester firmamız fiber;yaklaşık 21 yıldır sektörün lider ve profesyonel firmaların dandır.

Ctp kaplama kompozit polyester ve asit su tankları alanında faaliyetler sürdürmektedir, firma aynı zamanda tekne tamiri ve inşaat kaset sektörüne hizmetler sunmaktadır, Profesyonel şirketin merkezi İstanbul’da ama tüm hizmetlerini vatanımızın her köşesinde icra etmektedir.

21 yıldır yürüttüğü irili ufaklı pek çok ctp kaplama projesine imza atan firmamız, müşteri memnuniyetinin sağladığı haklı gururu yaşamaktadır.

Firmamızın yürüttüğü başlıca faaliyet konuları;

Çatı dere CTP izolasyonu, CTP polyester izolasyonu, Asit tankı CTP izolasyonu, OSB polyester izolasyon, Beton su depoları izolasyonu, Süs havuzu CTP kaplama, Fiber saksı imalatı, CTP polyester saksı, CTP saksı imalatı, Gizli dere CTP kaplama, Daldırma galvaniz CTP kaplama, CTP Kaplama, inşaat kaset kalıpları gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ctp kaplama için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp