• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

HABER DETAYI

Ocak 18, 2020 4:24 pm

Google’a Firma Kaydı Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat edilmedir?

Googele Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Google firma ekleme servisi ile firmanızı ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
Firmanızın Google arama motoru üzerinden daha fazla kişiye ulaşır, yeni müşteriler edinirsiniz. www.googlefirmaekle.com aracılığı ile müşterilerinizin sizibulması artık daha kolay!

Google firma ekleme, Ankara, İzmir, İstanbul gibi şehirlerdeki firmaların adreslerine kolayca ulaşmanızı sağlar. Müşterileriniz firmanızın adreslerini Google Benim İşletmem gibi aracılar vasıtası ile kolayca bulur, google maps üzerinden işletmenize kolayca erişebilirler. Google Firma Ekle servisi aracılığı ile firmanızın web sitesine daha fazla trafik alırsınız. Google firma ekle firmanızın, internette yer alan varlığını geliştirmenize, internet ortamındaki içeriğinizin artış göstermesine yardımcı olur.

Google Firma Ekle, ücretsiz bir hizmet olup, hemen www.googlefirmaekle.com adresine gelerek, firmanızı hiçbir ücret ödemeden kayıt edebilirsiniz.

Google firma ekle’den dilerseniz; web tasarım, grafik tasarım, mobil uygulama ve kurumsal kimlik alanlarında destek alabilir yoksa firmanızın bir logoya, internet sitesine kavuşmasını sağlayarak, firmanızın kurumsallaşması adına iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Firma rehberleri, işletmenize büyük katkılar sağlar. Firma rehberlerine işletme sahipleri girerek, firmalarının logolarını, firmalarının ünvanlarını sundukları hizmetleri girerler. Bu girdikleri içerikler Google, Yandex gibi arama motorları tarafından indexlenir. Bu durum bu içeriklere sahip firma sahiplerinin ve firmalarının arama motorlarının arama sonuçlarında gösterimlerini sağlarlar.

Google firma ekle, firmanızın web sitesinin SEO değerleri açısından da katkı sağlar. Google Firma Ekle sistemine kayıt olduğunuzda, firmanızın profil sayfasından, firmanızın web sitesine link verildiği için, arama motorlarının botları bu durumu back link olarak tanımlarlar. Firmanızın internet sitesine ne kadar çok kaliteli trafik alan web sitesinden yönlendirme, link verilirse web sitenizin seo değerleri o kadar olumlu yönden gelişim sağlayacaktır. Bu durum internet sitenizin google arama sonuçlarında ilk sayfalarda görüntülenmesine katkı sağlayacaktır.

Google Firma Ekle, internet sitesine kayıt olduktan sonra, www.googlefirmaekle.com sitesinin firmanıza sunduğu pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler; personel ilanı yayınlama, satılık eşya ilanı, firmaların etkinlik ilanları, sektörel haberler vs gibi hizmetlerinden yararlabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp