• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

HABER DETAYI

Ocak 29, 2020 7:45 am

KURUMSAL WEB TASARIM -(0212) 942 64 42

KURUMSAL WEB TASARIM -(0212) 942 64 42

Web Tasarım Konusunda Bizi Tercih Etmeniz Için Gerekli Maddeleri Aşağıda Sıralıyoruz.

Web Tasarımında En İyi Hizmet
Sizlere ulaştırmış olduğumuz hizmetin en iyi web tasarımı fiyatları olduğunu söyleyebiliriz. Düşük fiyatlar ile en iyi hizmete sizi ulaştırarak, müşteri memnuniyetinin üst seviyede kalmasını hedefliyoruz. Dilerseniz hizmet detaylarımızı okuyarak, web tasarımınızın yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarımında Olması Gerekenler
Tasarım işlemi yapılırken ilk olarak daima siteye giriş yapacak olan kitle düşünülmelidir. Onlar siteye girdiklerinde son derece rahat hareket ederek, işlem yapabiliyor olmalıdır. Kategorilerin ona göre ayarlanmış olması, giriş işlemlerinin, geçişlerin ona göre düzenlenmiş olması şarttır. web sitesi tasarımı büyük ölçüde kitleye göre hareket ederek, memnun kalınabilecek tasarımlar yapmaktadır. Firmamız, tam manasıyla sizin taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak olduğundan, tasarım için bizi tercih edebilirsiniz.
İkinci olarak mutlaka SEO uyumlu bir web sitesi yapılmalıdır. Günümüzde Google’da pek çok site ile rekabet halinde olacaksınız. Sitenizin bu rekabet için uygun olarak kodlanmış olması önemlidir. Bu talebinizi gerçekleştirmek adına web design aşamasını SEO’yu düşünerek gerçekleştiriyoruz. Rakiplerinizin önüne geçmeniz, özellikle E-ticaret siteleri için çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Web Tasarımında Farkımız
Her şeyden önemlisi, web sitenizde farkınızı ortaya koymaktır. Sizlere sunduğumuz günlük, haftalık, aylık ticari ziyaretçi analiz yazılımları ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kredi hesaplama modülü, gelişmiş filtreleme sistemi gibi pek çok özellik ile responsive tasarım yaparak, hizmet veriyoruz.

Destek
Web Mobil Yazılım, firmanız için en son teknolojileri kullanarak hazırladığı web tasarımlarıyla, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Sizleri sürpriz maliyetler ile uğraştırmaz, arayıp ulaşamamak ve destek alamamak gibi kabuslardan kurtarır. Hosting, e-mail, güvenlik ve güncelleme ihtiyaçlarınızı hızla çözüme ulaştırır. Web tasarımınızda istediğiniz her türlü revizyonu proje aşamasında gerçekleştirir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp