• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

HABER DETAYI

Kasım 22, 2020 8:56 pm

Mobil uygulama Nedir?

Mobil uygulama Nedir?

Mobil uygulama, mobil cihazlarla uyumlu çalışan programlardır. Mobil cihazlara, android,ios telefonalar, tablet bilgisayar, akıllı saat gibi cihazları içermektedir. Günümüz teknolojilerine bağlı olarak, çoğu işlem mobil ortamdan yapılabilmektedir.
Kurumsal markalar için mobil uygulamalar sayesinde daha kurumsal bir görünüm kazanabilirsiniz. Mobil uygulamanın, geniş çaplı ve sizlere fayda sağlayan bir yapısı olması gerekir.
Mobil uygulama nasıl yapılır?

Mobil uygulama, kullanıcı dostudur. Onlara kolaylık sağlar Web sitesi olan firmanın web sitesini mobil uygulamaya taşıması oldukça profesyonel bir izlenim verecektir. Mobil uygulama, sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmak ilk avantajlar arasındadır. Kolay kullanım ve erişim sayesinde de fayda sağlayacaktır.
Bir satış siteniz olduğunu düşünelim. Bu sitenin mobil uyumlu olmadığını düşünelim… Kullanıcı alışveriş yapmak istediğinde, zorluk yaşayacak, güven problemi olacak ve kısa süre içerisinde ürünü almaktan vazgeçecek. Bu döngü 1 kaç müşteri de olduğu zaman ne yazık ki satışlarınızda düşüş olacaktır. Ama web sitenizin bir mobil uygulamanız olduğunu düşünürsek, kullanıcılar bu uygulamayı indirerek kullanacaklardır. Sistemden siparişine bakabilecek ve kontrol edebilecek. Mobil uygulama geliştirildiği zaman, telefona sipariş ile ilgili bildirimler de düşecektir. Bu durumda müşteri siparişini dijital ortamdan takip edebilme olanağına sahip olacak. Bu özellikler kullanıcı kolaylığının ilk seçenekleri arasındadır.
Mobil uygulamalar zamanla satışlarınızı arttırmayı da sağlayacaktır. Alanında uzman kadromuz ile sizlerde işletmenizi mobil uygulama platformuna kısa sürede taşıyabilirsiniz.
E-tcrt ile iletişime geçerek mobil uygulamalar alanında yer almaya hazır olun…

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp