• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

İkiz Balık Yüzme Kursu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,053 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Arife Hanım
  • ADRES: Barbaros Mah. Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İşhanı B Blok No:123/B No:30 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 466 7177
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

* Yüzme konusunda kişi hangi seviyede olursa olsun, antrenörünün kişiyi analiz edebilmesi ve gözlem yeteneği oldukça önemlidir. Antrenörünüzün bilgisine ve tecrubesine güveniyor olmanızdan çok, bunu ders esnasında gözlemleyebiliyor olmanız İKİZBALIK Yüzme Kursu’nun ayrıcalıklarındandır.

* Su korkusu olan yetişkinler için antrenör seçimi çok önemlidir. Su ile ilgili korkularınızı, isteklerinizi anlayabileceğine emin olduğunuz antrenörü tercih etmelisiniz. İKİZBALIK su korkunuzu nasıl aşabileceğiniz konusunda uzman antrenör kadrosundan oluşmaktadır.

* Çocuklarda ve yetişkinlerde öğrenme süreleri farklı olacağı için antrenörünüzün sizi sabırla ve güleryüzlü yaklaşımla izliyor olması çok önemlidir.

* Gelen her öğrenciye aynı programı uygulamak çoğu zaman zaman kaybına ve dolayısıyla ders kaybına neden olabilmektedir. Bu nedenle tamamen kişiye özel ve gelişim odaklı bir program hazırlanmaktadır.

* Sizi, geçmiş su korkularınızı ve daha önce yaşadığınız olumsuz anıları dinleyip buna göre sizin için en uygun antrenörü ayarlayan, size uygun saatlerde ders yapabildiğiniz, en önemlisi ücreti aldıktan sonra unutan değil gelişiminizi gözlemlemeye devam eden ve bu işi ticari kaygıdan dolayı değil yüzme öğrenmeniz ve memnun kalmanız için yapan, aile ortamında yüzme dersleri almak için tercih edebileceğiniz en iyi yüzme kursu İKİZBALIK’tır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp