• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Köfteci Yusuf Eryaman

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
624 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Altay Mahallesi Ata Yıldız Avm, Orhan Bey Cd. No:1, 06820 Etimesgut
  • TELEFON: 0 (212) 444 6162
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu.

Türkiye’de 22 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahiptir.

Köfteci Yusuf Bursa’da 17, İstanbul’da 12, İzmir’de 7, Ankara’da 11, Aydın’da 3, Kocaeli’ de 2, Bilecik’te 2, Eskişehir’de 2, Balıkesir’de 4, Antalya, Burdur, Çanakkale, Denizli, Isparta, Kırıkkale, Sakarya, Yalova, Kütahya, Samsun, Afyon’da birer olmak üzere toplam 71 noktada hizmet vermektedir.

37 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 5 şubemizde DÖNER Y, 3 şubemizde döner ve ızgara lezzetimize aynı anda ulaşabileceğiniz KÖFTECİ YUSUF ve DÖNERY, 2 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu EKMEK ARASI Y, 1 şubemizde beş farklı konseptin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile buluşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir’de ki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Firmamız Köfteci Yusuf markasının yanı sıra Bozüyük Sarar Outlet’ te ki ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptiyle; Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları ile beş farklı lezzet alternatifini misafirlerine sunuyor.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp