• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
292 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: konya lider trailer
  • ADRES: Horozluhan Mahallesi, Çayırova Sk. NO:14, 42120 Selçuklu/Konya
  • TELEFON: 0 (552) 500 2000
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Konya Lideri Treyler, Türkiye’den Dünyaya çimento bulker, lowbed, akaryakıt tankeri, flatbed, damper, LPG tankerleri ve farklı tipte yarı römorklar üretmektedir.

Konya Lideri Treyler, 1997’den beri römork üretmektedir. Yarı römorklarımızın verimliliğini ve memnuniyetini arttırmak için her zaman Araştırma ve Geliştirme’ya önem veriyoruz. 2010 yılında çimento römork veya yaygın olarak bilinen silo römork üretimine başladık. Bir yıl Ar-Ge’den sonra çimento karıştırıcıları üretmeye başladık.

Sektördeki yenilikçilik ve rakiplerimizden farklı olarak firmamızın ardından AR-GE gelişmeleri çalışmalarını ön planda tutmuştur. Şirketimizde Avrupalı ​​bir marka olma yolunda atılan önemli adımlar, Firmamızla birlikte üretim kapasitesini ve üretim otomasyon sistemlerini treylere ulaştırmak.

Her zaman kalite, müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve yedek parça garantisi ve esnek üretim kapasitesi ve pazarda önemli bir yer olan Türkiye, firmamız Rusya, Orta Doğu Ülkeleri, Afrika ülkelerinde çalışmaktadır ve her gün ihracat bölgemize yeni ülkeler ekliyoruz. .

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp