• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
463 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Salih Değerli
  • ADRES: 19 Mayıs Mahallesi Atatürk Bulvarı No:157/2, Kutlukent, Şabanoğlu, 55530 Tekkeköy/Samsun, Türkiye
  • TELEFON: 0 (362) 266 5065
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Mehmet Salih Değerli’nin 1970 yılında mobilya malzemeleri satışı yapan bir dükkan açmasıyla mobilya sektörüne adımını atan Değerli Ailesi sonraki 40 yılı aşkın süre boyunca perakende ve toptan mobilyacılıkta bölgede bir marka olmuştur. Bu süre zarfında kazanılan tecrübe ve birikimle 2012 yılında yeni bir oluşum başlamış ve MobiMall kurulmuştur.MobiMall olarak bünyemizde bir çok marka bulundurmaktayız. Koleksiyonumuzu çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin tasarım bilgisi ile oluşturulmuş ürünlerden oluşturduk. Karadenizin en büyük mağazası olarak kalitenin tasarımını ziyaretçilerimize sunuyoruz.M.S.Değerli Grup olarak bizler, müşterilerimizin istek ve beklentilerini yaptığımız çalışmaların merkezine almış, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şekilde hizmet vermekteyiz.

DEĞERLERİMİZ
MobiMall, sosyal sorumluluklarının ve etik kurallarının bilincinde, müşteri memnuniyetini ön plan tutan, gelişime ve yenilenmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun en üstün kalitedeki mobilyayı sunmak, satış öncesi ve sonrasındaki hizmet çizgisini korumak, sektörde her zaman takip edilen ve tercih edilen olmaktır.

VİZYONUMUZ
Bölgesel oluşan marka imajını ülke çapında oluşturmak, Türkiye’de en çok tercih edilen ev dekorasyon markası olup, katma değeri en yüksek mobilya ürünlerini müşterisiyle buluşturmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp