• kayit@firmakayitrehberi.com
  • 08503031093

Zek Medya Web Tasarım & Seo

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
274 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet KAŞ
  • ADRES: Cessas Plaza, Saray Mah, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 Akkom Office Park 2.Blok Kat:10, 34768
  • TELEFON: 0 (216) 484 3637
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Web Site Tasarım, Web Yazılım, Seo Çalışması, E-Ticaret Çözümleri, Danışmanlık, Google ADS ve Adsense, Web site / Sayfa Açılış Hızı Optimizasyonu ve bir çok Dijital Hizmeti sunmaktayız. İstanbul Merkezli Zek Medya; Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ofislerimizle tüm Türkiye’ye Profesyonel hizmetler sunmaktayız.
2004 yılından bugüne kadar bilişim sektöründe hizmet veren firmamız 2014 yılından bu yana Web Site Tasarımı, Seo, E-Ticaret ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.. Her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Özverili ve uzman kadromuzla hizmetlerimizi güvenli, güvenilir, şık, modern, son teknoloji ve tam zamanında teslimat (iş bitirme) hedefi ve bilinciyle yapmaktayız.

Müşterilerimizi bire bir ziyaret ederek talepleri en iyi şekilde anlayıp, .talep ve isteklerini karşılayan sunumlar yapmaktayız, bu en iyi ve kaliteli hizmeti verme yolunda karşılıklı memnuniyeti güçlendiren temeller atmamıza olanak tanımaktadır.

Her gün gelişen teknoloji ve talepleri karşılayabilmek için bilgimizi, tecrübemizi ve ekibimizi her an güncel tutmaktan ödün vermiyoruz. Müşterilerimizi çok iyi dinliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Whatsapp